kokybiškos ir patikimos
Staklės

Apie mus

Mūsų įmonė neužleidžia lyderio pozicijų jau 23 metus ir sėkmingai vykdo veiklą vietinėje ir tarpatautinėse rinkose kaip metalo apdirbimo staklių tiekėja – prekiaujame plataus profilio metalo apdirbimo staklėmis, atsarginėmis dalimis ir vykdome garantinį ir pogarantinį įrangos aptarnavimą. Kuriame ir palaikome glaudžius partnerystės ryšius su įmonėmis Lietuvoje ir užsienyje. Atstovaujame metalo apdirbimo įrangos lyderiaunčius gamintojus iš Europos ir kitų rinkų.

Įmonės pagrindinis verslo principas yra ne tik parduoti stakles klientui, bet ir padėti išspręsti gamybines ir technines problemas, įdiegti naujas technologijas bei būti patikimais partneriais, vykdant abipusiai naudingą veiklą. Žvelgdami į priekį, matome metalo pramonės perspektyvą Lietuvoje. Metalo apdirbimo technologijos pastoviai tobulėja, todėl priėmėme sprendimą pakeisti įmonės pavadinimą, kuris geriau atspindėtų mūsų vietą tarp rinkos lyderių ir tapome UAB „EUROSTAKLĖS.LT“. Tai įpareigoja neatsilikti nuo progreso ir dar geriau tenkinti mūsų klientų poreikius, siekiant abipusiai naudingo bendradarbiavimo. Tuo pačiu, neužleidžiame pozicijų ir tarptautinėje rinkoje, eksportuojame metalo apdirbimo įrengimus į daugelį pasaulio rinkų. Vykdome eksportą į Pietų ir Rytų Azijos, Pietų ir Šiaurės Amerikos bei ES ir NVS šalis.

Teirautis

Kilus klausimams ar norint pasiteirauti.  Galite kreiptis nurodytais kontaktais arba užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime!